Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elévové vs. rodiče 6 : 3

11. 6. 2009

Jak je uvedeno v nadpisu, kluci uštědřili svým rodičům první porážku v této dlouhodobé sérii a nastartovali zřejmě výsledkový obrat. Všechna předcházející utkání prohráli, i když na podzim již jen o gól. Rodiče, s vypůjčeným Arturem v brance, přes veškerou snahu na Kocoury neměli. Kdyby nebylo na straně elévů dohadování kdo a jak bude střídat, a kdyby kluci upustili od různých kudrlin a snahy o zesměšnění soupeře dostali rodiče ještě větší dardu.

Po mači proběhlo ocenění za úspěšné učinkování v přeboru a i na víkendovém turnaji v Liberci. Rovněž kluci poděkovali Michalovi za trenérské vedení po celou sezónu.

Závěr večera proběhl v salónku picošky Maják, kde jsme všichni utužili kolektiv.

Děkuji všem nejmenovaným sponzorům za možnost hmotně odměnit kluky za úspěšnou sezónu. Doufám, že v budoucnu, při pohledu na svoji trofej, si kluci vzpomenou, kde začali jejich první florbalové krůčky.

Tekutou odměnu, kterou jsem dostal (ještě jednou moc a moc díky) ponechávám v trezoru. Až kluci dosáhnou na extraligovou metu ( a vemte na to jed, že se to některým podaří), otevřu a vypijem na jejich florbalový růst.

Arnošt