Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elévové x rodiče

8. 6. 2009

Středa 10.6. - prestižní mač elévové x rodiče. Nástup v 18:00 na plochu. Již převlečeni a v bojové náladě. Načasujte příjezd dříve, ať jsme všichni opravdu již schopni v šest hodin rozcvičky a poté hry. Konec cca v 19:10. Poté na ploše zhodnocení přeboru a chválení a focení. Na 20:00 je zabukován salónek v picošce Maják, tedy přesun tam. Čeká překvapení.

Každý elév minimálně jednoho rodiče. Kluci kocouří dresy !!! Rodiče pokud možno tmavá trička !!! Boty do tělocvičny, pití, florbalku. Mám nějakou navíc, Michal taky přinese. Tak se snad na každého dostane.

 

Z jiného soudku:

Ve středu potřebuji vědět závazně kdo jde na Prague games. Musím zaplatit účastnické poplatky.

Rovněž potřebuji vědět kdo se zúčastní Pilsen games (20.6.2009 - sobota). Na jejich stránkách ještě nic není, ale za týden má být zveřejněn rozpis a rozlosování. Tak ať jsme v obraze.

Prague games je rozlosován. Ve skupině máme ATU Košice, Bulldogs Brno, FBC Pepino Ostrava a SC Hattrick Brno. Skupina za naší plné sestavy hratelná. Pořadí zápasů a hrací časy ještě nejsou. Uvidíme....

Přihlášky na letní soustředění - zaplatit do 10.7.2009 a dát přihlášku Michalovi. Vím, že je na to ještě měsíc, ale čas letí ...

Ztráty a nálezy z Liberce vemu ve středu - jedny Motorověmyší botky (i s fuseklema), jedno triko (?), Arturova bekovka. Víc nemám. Hadraváci shánějí mikinu, zda ji někdo omylem nepřibalil.

Na http://beny21.rajce.idnes.cz/Nisaopen_09_elfi jsou fotky z víkendu od Benyho. Stojí  za shlédnutí.

Tož asi vše. Tak ve středu naviděnou.

Arnošt