Jdi na obsah Jdi na menu
 


Před sezónou 2008/2009

4. 9. 2008

Sezóna již prakticky začala soustředím v předposledním týdnu v srpnu. Jak jsem mluvil v letu s Michalem, tak se soustředění povedlo a i Ota byl spokojený, i když z něho něco vypáčit je nadlidský úděl. Do přeboru, kam se spadlo v minulé sezóně jdou kluci s úkolem zajistit návrat mezi elévskou elitu pražské a středočeské oblasti. Úkol to bude hodně těžký, neb 2/3 "loňských elévů" postaršilo do mladších žáků a tíže a odpovědnost zbude na těch, kteří v elévech zústali a loňskou sezónu pravidelně nastupovali. Oni vědí kteří to jsou. Tímto jsou pasováni na tahouny mužstva a je jenom na nich s jakými výsledky budou proplouvat přeborem. Otazníkem zústává gólman, ale doufám, že s tímto rébusem si Michal poradí. Podle rozlosování nečekají kluky lechcí soupeři. Některé tými jsou pro mě neznámou (FA MB Nábytek Řepov) s dalšími kluci již hráli ať v divizi, tak na turnajích. Výcuc o soupeřích se pokusím podat v některém příštím článku.

Klukům přeji do sezóny jen samé úspěchy, hodně vstřelených gólů a vítězství a hlavně bez zranění a nemocí! Pro Michala pevné nervy a nabroušené hlasivky! Rodičům a přátelům chodovských elévů jen samé příjemné zážitky!

Hezky se to píše ....

Poslední technická informace. Jelikož nevím jak to bude tímto webem (viz. úvod) musím postupem času odmazat staré články a fotky. Tak se ještě pokochojte minulostí, neb to bude v brzké době v propadlišti dějin.