Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro příští týden a dále ....

15. 4. 2009

1. Tatran cup - máme potvrzenou účast, platba startovného byla provedena (časem dám vědět kolik to každého jedince bude stát), propozice turnaje budou viset na nástěnce v hale na Chodově a po upřesnění přihlášek dalších týmů dám i na stránky. Hraje se v sobotu 16. května 2009 v Unihoc Aréně Na Kotlářce 1, Praha 6. Turnaj je jednodenní. Pokyny a další informace  budou postupně zveřejněny.

2. Nisa cup - platba startovného rovněž provedena (zase rozpočítám finance). Podle počtu hráčů budu muset doplatit do poloviny května individuálí účastnické platby za jednotlivce (140,- Kč/hráč). V kategorii kam jsme přihlášeni je zatím 15 mužstev, zda se naplní nevím (kvóta je 20), ale předpokládám, že jo. Rovněž budu postupně informovat. Každopádně pro ty, kteří se přihlásili, resp. jejich rodiče - zapřemýšlejte o logistice na tento turnaj. Zatím je čas, ale kdo je připraven, není překvapen.

3. V pondělí 20.dubna 2009 je domluven přátelák se Sokolem Mukařov, v hale v Kunraticích, od 16:00 (místo tréninku). Dnes (15.4) na tréninku dáme s Michalem pokyny co a jak a rovněž zveřejním.

4. Dresy - pro "posílení klubismu"nám oddíl zařídí nové sady dresů (tedy klukům), které si zaplatíme (rodiče). Co jsem hledal na internetu, tak vybraný model, podle popisu, není pravděpodobně žádný šmejd. V internetových obchodech za sadu (trenky + dres junior) chtějí 19 liber. U nás v nabídce Hummelu jsem tento set nenašel. Pravdou je že "Still Autentic" je univerzální sada v několika barevných kombinacích (10 barev dres a 7 barev trenky) a zase něco tak extra to není. Otázkou, pominuli přidělování čísel což vůbec nevím jak se provede, je velikost. Nedovedu si představit, že objednám tak univerzální velikost, aby vydržela 4 roky. Alespoň u Oty. Pravděpodobně to vyřeším tak, že objednám velikost s výhledem na další sezónu a pak děj se vůle boží ... nebo musí Ota přestat růst. Nadzdvihlo mě spojení "pokud je florbal baví a chtějí ho i nadále hrát za TJ JM Chodov musí mít tyto dresy" (není to výmysl Michala ...) Vzato do důsledku, když mě florbal baví tak ho nemusím hrát za Chodov. Chápu zájem firmy Hummel o vstup do českého florbalového prostředí, vždyť jde  o kšeft.  Ale jestliže má firma Hummel tak eminentní zájem o vstup na český florbalový trh tak bych si představoval něco trošku vyjímečnějšího než univerzální soupravu z běžné produkce šitou někde v prd... na druhém konci světa. Popřípadě něco k tomu. Notabene nevidím zrovna důvod v dnešní době hledat "silného" partnera někde za humny. Myslím, že vztah ke klubu je někde jinde, než v  direktivních nařízení zabalených do líbivých "projektů".

5. Poslední zápas přeboru se hraje 25.4. 2009 od 12:10 v hale v Čelákovicích. I když je to takřka ložený, byla by škoda pokazit si dojem z celoročního učinkování v soutěži. K tomu se váže poslední bod příspěvku ...

6. Elévové (!!!) jestli si myslíte, že když vedete přebor, že jste mistři světa, tak to tedy NE !!! To co jste předváděli na minulém tréninku mě namíchlo a i když to Michal nedal najevo, tak ho taky. Trénink je od trénování a ne k blbnutí.  Cvičení co Michal vymýšlí, ať se vám to líbí či ne, jsou k posílení vašeho florbalového umu. Je ve vašem zájmu snažit se a dát i do toho vše. Ne nadarmo se říká "těžko na cvičišti, lehko v boji"! Samostatnou kapitolou je kázeň. Vaše neustálé žvanění, když Michal něco vysvětluje je už takřka neúnosné. Místo abyste poslouchali co máte dělat, tak se vykecáváte, hrajete si s míčkem, lelkujete co kde lítá. Pak se Michal může snažit sebevíc a z připraveného tréninku je holomajzna. Rovněž, když se zavelí, že se máte jít napít, tak začnete dělat všechno jiné než k čemu jste vyzváni. A při závěrečné hře, šmudlat míček obrácenou stranou florbalky je vrchol! Doufám, že se toto nebude již opakovat. Nechte si to projít makovičkou !!!

Arnošt