Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůzka rodičů s vedením oddílu - komentář

19. 9. 2008

Přestože jsem nestihl začátek, myslím, že to podstatné mi neuniklo. Nastíněná vize pro mládežnické mančafty je chválihodná. Zejména zřízení přípravky a vytvoření Áčka a Béčka mladších žáků, kterých se v daných ročnících urodilo přehršle. Rovněž referát o zajištění hal a tréninkových podmínek je bohužel pravdivý. Bohužel píši proto, protože vím jaký je problém sehnat v Praze tělocvičnu, neřkuli odpovídající halu a za rozumnou cenu. Dotaz na pozdní čas tréninků starších žáků, prezident klubu jasně vysvětlil včetně srovnání s časy tréninků mladých hokejistů, což opět potvzuji z vlastní zkušenosti (zimák ve Velkých Popovicích od 6 hodin od rána, resp. malá Julda Fulda od 22 hod. večer). Rovněž trenérské zajištění je na úrovni, což vidím u elévů a z doslechu i u mladších žáků. Přesto si myslím, že by neškodil pokus o získání nových trenérských duší. Rovněž si myslím, že by bylo dobré zangažovat u každého týmu někoho z rodičů pro "černou práci" vedení mužstva. Sice něco v tomto smyslu zaznělo, ale vytratilo se v šumu.

Co mě dostalo, bylo představení nových stránek oddílu. Nebudu tady omílat peripetie vzniku, neb návštěníci těchto elévských stránek vědí proč jsem "jmelev" založil. Zarazila mě prezentace. Pro  oddíl, kterému přes rok nefunguje ofiko web, by mělo být samozřejmostí zajistit, alespoň náhradní řešení. Že se tak stalo až skoro po roce, je dosti zarážející. A vydávat vznik nových stránek za něco úžasného je dost tristní. Alespoň mě to tak připadalo. Je fakt, že nové stránky se povedly, alespoň mě se líbí, ale proč je historie klubu psána latinsky (?) nevím. Rovněž, jestliže nebudou přispěvatelé, bude po kliknutí mrkat na čtenáře "žádný článek". Od prezidenta klubu v tomto smyslu zazněla žádost, ale po bližším pídění jsem zjistil, že to co napíšu, musím poslat mailem a pak se to teprve objeví na webu. Prý co nejdříve. Bohužel i s tímto mám negativní skušenost.

I když je tento web  neoficiální oddílu TJ JM Chodov - florbal, hodlám v psaní a ve zveřejňování  pokynů pro elévy pokračovat. Myslím, že pro  loňské elévy a snad i pro letošní udělal a dělá dobrou službu.

P.S. Jelikož od začátku září neklasla návštěvnost pod hranici 35 otevření denně (?hodně nebo málo ?), vím že články někdo čte, a že snad nepíšu úplnné kokotiny.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář