Jdi na obsah Jdi na menu
 


Středeční chůzka

11. 5. 2009

V prvé řadě se omlouvám, že zápis dodávám s několikadenním zpožděním, neb mě vzal trojklanný nerv a na psaní stránek i neřkuli dalších věcí jsem neměl ani pomyšlení.

Tak tedy dle poznámek:

1. Turnaje:

a) Tatran cup 16.5. - sobota - doprava jasná, sraz 7:45 (NEJPOZDĚJI !!!) před halou na Kotlářce, radši o něco dříve. Hrajeme hned první zápas celého turnaje od 8:20 proti Tatranu. A jelikož předpokládám na úvod nějaké zmatky než se turnaj rozjede, ať nikoho nemusíme nahánět ! Podrobněji ještě zveřejním a kluci dostanou pokyny na středečním tréninku.

b) Nisa Open - dle všeobecné domluvy budeme dojíždět každý den dle rozpisu zápasů. Jak, kdo, s kým - buďto se domluvíme tuto sobotu, nebo na stránkách zřídím odkaz na dopravu (samostatný článek) s možností přidávání komentářů, nebo dle mailových adres z pošty co rezesílá Michal nechám domluvu na Vás. Na ofiko stránkách ještě rozpis zápasů není, tak zatím bez paniky ...

c) Floorball Shop Cup - 29. - 31.5.2009 - přihlášeno, potvrzena účast. V kostce - hrací doba 3x10 min. (jako klasický zápas), minimálně 4 zápasy ve skupině, pak předpokládám play off. Hraje se v hale TJ Sokol Královské Vinohrady. Rozpis zápasů ještě není, jak bude, zveřejním a napíši další pokyny. Startovné 2500,- Kč - rozpočítám dle nahlášené účasti.

d) Financování účasti na turnajích - do konce týdne dám na stránky rozpočet  kolik každého bude stát účast. Zároveň připočtu i podíl na "posezónním vyrovnání" jak jsme se dohodli dle vyhodnocení celé sezóny. Rád bych rozpočténé částky vybral na Tatran Cupu.

e) Michal má rozjednaný ještě jeden turnaj v Plzni. O podrobnostech budu informovat.

2. Vyhodnocení sezóny:

I když nás bude ještě čekat Prague games a případný turnaj v Plzni, dle všeobecné dohody se uskuteční 10.6.2009 ve středu prestižní mač rodičové vs. elévové. Podrobnosti budou opět zveřejněny, a tak jak to bylo vloni, pokusím se domluvit salónek v restauraci v hale ať důstojně završíme florbalový rok. Jinak dle interní debaty počítám s domluveným a zahájím příslušné kroky.

3. Přechod ročníku 1997 do mladších žáků:

 Druhá polovina schůzky byla v režii Luďka Beneše, který bude zřejmě od příští sezóny trénovat mladší žáky TJ JM Chodov. Týká se to ročníku 1997, který přechází o kategorii výše. A jelikož připravila trenérská rada (což nevím kdo je) nový model přípravy, dochází k přesunům tréninků pro ty kdo přecházejí do mladších žáků, tedy ročník 1997, což je z elévů cca 12borců. Jak a kde se bude trénovat nastínil Luděk a předpokládám, že dá nějakou oficiální cestou vědět všem dotčeným. Každopádně, jak jsem vyčetl z mých poznámek, by měl nový model odstartovat 15.5.2009 na pátečním tréninku od 17 do 18:30 v hale na Chodově, kdy by měli být známy i další podrobnosti. A aby to nebylo tak jednoduché, tak středeční tréninky před turnajema budou přecházevší absolovat tak, jak tomu bylo doposud. Rovněž tak i na mač rodiče vs. elévové budou vyreklamováni z tréninku mladších žáků. Je to zmatečné a jak to bude fungovat nemám zdání. Michal byl postaven před hotovou věc a my ostatní také. Osobně si myslím, že to není nejšťastnější řešení. Chytřejší zřejmě budeme po obdržení nějakého oficiálního vyrozumění, nebo po pátečním tréniku.

Arnošt