Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje !!!

17. 3. 2009

I když do konce přeboru zbývá nějaký čas, dávám na vědomí turnajový program:

16.5 - 17.5.  Tatran cup  - i když ještě není rozpis máme podanou a potvrzenou přihlášku. Turnaj se koná v Unihoc aréně Na Kotlářce.

29.5 - 31.5. (neoficiální datum) - Floorball Shop cup - rovněž ještě není rozpis, ale stoprocentně se zúčastníme. Hraje se v hale Sokola Vinohrady.

5.6 - 7.6.  Nisa open - přihláška podána a potvrzena. Do konce března bych rád zaplatil startovné a poplatky za hráče (je sleva). Jinak termín plateb bez slevy je do 6.5. Hraje se v Liberci.

8.7 - 11.7.  Prague games - zatím ještě není rozpis ani přihláška, ale také se stoprocentně zúčastníme. Hraje se v halách v Praze.

?.? - ?.?.  Petrovice - zatím není známo ani datum ani zda se turnaj uskuteční. Podle ústních zvěstí se petrovičtí zatím nerozhodli kdy a jak .... tak uvidíme

Michal již přijímal předběžnou účast jednotlivých borců. Na základě těchto údajů bych dal dohromady rozpočet pro platby. Bohužel s vyjímkou Prague games, kdy startovné hradí oddíl, je vše v rodičovské režii. Jakmile zjistím další podrobnosti o jednotlivých turnajícj budu informovat.

Arnošt