Jdi na obsah Jdi na menu
 


Upozornění !!!

22. 1. 2009

1. Platba oddílových příspěvků  na druhou polovinu sezóny ve výši 2600.- Kč.

 

 

Kontakt pro placení oddílových příspěvků:

Upřednostňujeme platby bankovním převodem!

Bankovní spojení:

Raiffeisen bank, a.s.
Číslo účtu: 1031011567/5500
Variabilní symbol: rodné číslo sportovce bez lomítka Specifický symbol: 411

Pokladní hodiny pro placení oddílových příspěvků:

Po, Út, Čt: 8:00-16:00
St: 8:00-17:30
Pá: 8:00-15:00

Kdo nezaplatí příspěvky do 31.1.2009 bude mít pozastavenou účast na trénincích, resp. pro ligové hráče stop pro zápasy.  Při větším počtu neplatičů hrozí mužstvu (tedy všem) i neumožnění tréninků v halách !!! Dejte si tedy do pořádku své finanční závazky vůči oddílu !!!

 

2. Prázdninový program a Prague games

Michal rozesílal mailem dva komentáře včetně dotazníku ohledně prázdninového soustředění a turnaje Prague games. Je potřeba tyto dotazníky vyplnit a odevzdat na nejbližším tréninku !!! Není to samoúčelná buzerace, ale čas kvapí a je nutno dát dohromady tréninkový a organizační řád na následující období. Je mi jasné, že termíny Prague games a soustředění jsou sice ještě relativně vzdálené (já také vím prd co bude zítra), ale měli bychom (trenéři) mít alespoň nějakou představu s kým můžeme na turnaj počítat a kdo pojede na soustředění. Někteří již formuláře odevzdali, ale valné většině je to zatím šumafuk ! Tak se kluci pochlapte ať víme co a jak.

Oba připomínané body platí pro všechny elévy !!! Příspěvky jsou povinné, účast na soustředění by měla být samozřejmostí pro všechny a Prague games je třešnička na dortu a odměna za celoroční práci. Není vyloučeno, že stávající ligový kádr, bude třeba doplnit někým dalším z řad trénujících elévů.