Jdi na obsah Jdi na menu
 


NISA OPEN 2009 - jízdní řád

25. 5. 2009

5.6.2009  Aréna2   10:00   proti USK Slávia Ústí nad Labem

5.6.2009  Aréna2   13:20   proti FbK Viking Kobylisy

6.6.2009  Aréna2     8:40   proti Black Angels

A jelikož jsem se v minulém článku věnovaném Nisa open mýlil v předpovědi, tak není jenom čtvrtfinále, kdy postupují první dva ze skupiny, ale pravděpodobně k nenaplnění inzerované kvóty 20 mužstev se hraje i osmifinále. To znamená, že  toto osmifinále hrajeme, otázkou je proti komu. Každopádně budeme hrát ještě v sobotu odpoledne. A když se zadaří tak i v neděli .... Skupiny budou tedy o tom z jakého fleku každý tým půjde do vyřazovacích bojů, které jsou už loterií. Systém je nastaven tak, že, teoreticky mančaft, který prohraje bídně celou skupinu může posléze klidně vyhrát celou Nisu. Samozřejmě je asi nejlepší vzhledem k stanovení pavouka vyhrát skupinu, kdy poté čeká čtvrtý tým ze skupiny B a poté vítěz 2B 3D a poté .....ale to je teorie.

Obsazení skupin:

Skupina A: USK Slávia Ústí nad Labem, FbK Viking Kobylisy, Black Angels, TJ JM Chodov

Skupina B: SK Florbal Sloanpark Benešov, FbŠ Bohemians, Bogdau Stupava, FBC Liberec B

Skupina C: x3m team, FBC Liberec A, FbK Česká Třebová, Vosy Praha

Skupina D: FBC Vipers 16. ZŠ Most, CSP Hradec Králové, Unihoc Dream Team, Sokol Rudná

Teoretizovat o losu a kombinovat možné soupeře jest možná, ale vše se ukáže až na hřišti a veškeré taktizování je na draka. Kolikrát se už vyčůranost nevyplatila. Kluci jen zodpovědným výkonem můžou potvrdit, že nejsou žádná vořezávátka. Myslím, že minimálně čtvrtfinále je v jejich silách a umu !!!

Arnošt

P.S. Sice je jízdní řád Nisa open, ale pořád nemám a není ani zveřejněn rozpis Floorball Shop cupu. Doufám, že minimálně do středy bude na světě ať víme co a jak ....