Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhá část "Odvážné prognózy" se nenaplnila ....

Ale vůbec to nevadí. Prorokovanou plichtu s Black Angels a prohru s Mladou Boleslaví, kluci nekompromisně poslali do .... a soupeřům uštědřili dva výprasky.

TJ JM Chodov - Black Angels  7 : 3 (4:1, 1:0, 2:2)

Branky: Uher (4, 8, 12, 33, 33),  Macák (5),  Vaculčiak (9),

Úvod utkání byl ve znamení rozhárané hry na obou stranách. Kluci se ujali vedení, které však bylo srovnáno trochu sporným gólem (vysoká hůl ?), ale postupem času přidávali jeden gól za druhým. Za stavu 5:1, v první polovině třetí třetiny pojali uspokojení, že se již nic nemůže stát a najednou to bylo pouze o dvě branky a nervová soustava příznivců Chodova dostávala zabrat. Jakub však v poslední minutě upravil dvěma góly na konečný výsledek 7:2 a kluci se radovali jako z titulu mistrů světa, včetně vyhazování do vzduchu gólmana a úspěšného střelce, což mohlo mít za následek, při neopatrném zacházení, zdravotní újmu dotčených.

TJ JM Chodov - FBK Sokol Mladá Boleslav  6:2 ( 1:1, 2:1, 3:0)

Branky: Uher (3, 19, 27), Vaculčiak (14, 24). Macák (30)

S favoritem turnaje sehráli naši borci vyrovnaný zápas v prvních dvou třetinách, zatím co ve třetí již dominovali. Je pravdou, že v první třetině  Mladá Boleslav hrála pěkný florbal a naše kluky tlačila, ale nás podržely výborné zákroky gólmana. Ve druhé třetině nadějné vedení 3:1 bylo sníženo v poslední minutě této třetiny gólem, po kterém předcházel faul na brankáře, který však rozhodčí přehlédl. Ve třetí třetině to již byla óda pro příznivce Chodova...

Jelikož jsem nezískal všechny výsledky, nemohu doplnit tabulku z předcházejícího dne. Ale co je jisté:

Sobota 10.5.2008

9:00  - semifinále 1 -  TJ JM Chodov - Start Nusle

10:00 - semifinále 2 - FBK Mladá Boleslav - TJ Sokol Královské Vinohrady

Z toho vyplývá, že ač mě nejsou  známé všechny výsledky, tak kluci vyhráli skupinu s 12 body, se skórem 42:10 !!!

Tak, že zítra .... Chodov, Chodov ......