Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sraz: 8.00 před halou, první zápas hrajeme v 8.45 (!)

Přesná adresa: Sportovní hala TJ Sokol Královské Vinohrady, Polská 2400/1a

Lze najít na mapy.cz, ve vyhledavači zadat Sokol Vinohrady

Asi nejlepší doprava: metrem C, stanice I.P. Pavlova a dále tramvají č.11 do stanice Vinohradská tržnice (jede v 7.27 a 7,47 - pro čtvrtek 8.5.2008 - bez záruky...), pěšky ulicí Budečskou k hale. Na uklidnění nervů lze potom v klidu požít ....

Autem - parkování asi na parkovišti před halou, zda-li je nezrušili, nebo v přilehlých ulicích.

Jelikož nevím, kteří "hříšníci" splatili na pondělním tréninku dluh, neopravil jsem je v předcházející tabulce (odkaz na Seznam hráčů na turnaje..)

 

 

Něco o soupeřích, tak jak jsem informace vyhrabal v archivu či na internetu:

FBK Sokol Mladá Boleslav - účastník divize III., celkově na 4. místě. Naši kluci jim mají odplácet nakládačku 2:10 z prvního kola základní části soutěže. Naše góly - 2x Prášek.

Start Nusle - účastník divize III., celkově na 5. místě. Kluci s Nuslema  prohráli (blbě)  v základní části v VI. kole 2:3. Branky zaznamenali Voříšek a Macák.

Black Angels - sestupující z divize III. - 11. místo. Naše zápasy s "Černejma andílkama" - 1:5 v základní skupině (branka Macák). V skupině o udržení 2:2 (Piotrowski a vlastenec) a 4:5 (Chaloupecký, Plšek, Vaculčiak a Hadrava).

TJ Sokol Královské Vinohrady - účastník PH + SČ přeboru elévů, divize A. V tabulce na 2. místě, o jeden bod jim unikl postup.

IB Vodolka - cituji z jejich webu " elévové nehrají zatím žádnou soutěž, ale připravují se na ní."

 

 Odvážná prognóza:

Dle rozpisu turnaje a hracího systému, jak jsem ho pochopil, bude klíčový hned první zápas s IB Vodolka. Ač naši kluci sestoupili, přece jen mají nějaké hrací zkušenosti, které  se projeví. Tak že výhra.  Jelikož první vyhrání z kapsy vyhání, a TJ SKV nebudou, žádní nazdárkové, očekávám, ač nerad,  porážku. V posledním zápase prvního hracího dne vrátí naši borci Nuslím porážku z ligy - výhra. Ve čtvrtek nabuzeni vlétnou na Angels, ale ouha, zase se nám nepodaří Andělíčky porazit - plichta. V posledním zápase základní skupiny se projeví herní vyzrálost elévů Sokola Mladá Boleslav - prohra. Nicméně 7 bodů stačí na postup do play-off !  V sobotu, povzbuzeni postupem do vyřazovacích bojů a  po obětavém výkonu vyhrají na penalty i semifinále!  No a v 15.55 po skončení finále zvedne náš kapitán nad hlavu pohár pro nejlepší elévské mužstvo Floorball shop cupu 2008 ....