Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. Pokyny a nominace byla zveřejněna. Michal zjistil, že mantinely v hale budou již nainstalovány, tak že odpadá jejich stavba. Závazný termín do kdy mají kluci dorazit je také dán.

2. Dle výše uvedeného, ale budou výsledky a  komentář k nedělnímu zápasu zveřejněny až v pondělí během dne, jak se mi podaří vyšetřit čas.

3. Rovněž další informace k předVánočnímu turnaji se objeví začátkem příštího týdne.

4. S Michalem doladíme program pro elévy na prosinec a rovněž zveřejním

5. Jako ochutnávku, ale nevím zda jako motivaci, doporučuji v sobotu od 17:30 na ČT4 Sport živě utkání našeho Áčka v Ostravě proti Pepínu:

 

Fortuna extraliga - pozvánka - předehrávka 14. kola za asistence kamer ČT

Fortuna extraliga má před blížícím se MS na programu ještě jednou utkání. Před kamerami ČT se v sobotu večer v předehrávce 14. kola utká ostravské Pepino s Chodovem.

FBC Pepino Ostrava - TJ JM Chodov
Jen dvakrát v historii si Chodov odvezl ze hřiště Pepina nějaké body. Poprvé v sezóně 2000/2001 jeden bod za remízu 1:1 a podruhé hned všechny body a to v sezóně 2006/2007 po výhře 8:5. Což je také jediná výhra Chodova v Ostravě. Pepino má co Chodovu vracet, před necelými dvěma měsíci se spolu tito soupeři utkali v rámci 4. kola a Chodov tehdy Pepino vypráskal šestibrankovým rozdílem. Jenže od tohoto utkání se mnohé změnilo. Po zmíněném utkání měl Chodov před Pepinem v tabulce šestibodový náskok. V následujících sedmi kolech se však těmto soupeřův vedlo velmi rozdílně - Pepino získalo 15 bodů a jen dvakrát prohrálo, zatímco Chodov jen dvakrát vyhrál a získal pouhých pět bodů, takže nyní má na Pepino v tabulce čtyřbodovou ztrátu. Navíc tatam je jak úvodní suverenita Chodova tak i matná hra Pepina. V posledním kole oba soupeři vyhráli, Pepino otočilo v poslední třetině utkání v Mladé Boleslavi a Chodov v prodloužení porazil Liberec. Naváže Skácel na loňský domácí výkon proti Chodovu, kdy si při výhře 12:4 připsal 9 kanadských bodů za tři branky a šest asistencí?
První vzájemné extraligové utkání v letošní sezóně: 3:9