Jdi na obsah Jdi na menu
 


zhodnocení Vélké Kunratické

9. 11. 2008

VK = Velká Kunratická

Výsledky dodám až zítra....ještě nejsou

oficiální odkaz: www.velkakunraticka.cz

Předem bych Vám chtěl poděkovat za hojnou účast a že to nikdo nevzdal.

Tak, já osobně si myslím že se letošní, pro někoho premiérový ročník VK vydařil. Krásné počasí, které bylo po opravdu dlouhé době, jelikož minulé ročníky se odehrály za sněhových vánic a hustého deště. Z toho jsem měl po sobotním dešti obavy. Avšak meteorologové se vyjímečně nespletli a Svatý Petr seslal krásné podzimní počasí. Všichni se dostavili dle dohody a skoro nikdo nechyběl. Prezentace také bez velkých potíží. Já už byl v lese na trati osobně již v ranních hodinách a tak sem mohl klukům popsat situaci bez jakéhokoli přibarvování.

Po rozcvičce a rozběhání jsme se byli podívat na trať. Kdo poslouchal a pořádně se rozcvičil, věděl o co jde a jak to bude zhruba náročné a kdo ne...víme jak skončil. ViĎ Oto Start se také obešel bez velkých komplikací a tak se všichni během 10-ti minut dostali na trať. Trať  byla vysoce náročná (tak jak pro koho). Ono pro někoho 840m není nic, ale pro někoho je to nadlidský výkon. Avšak  myslím, že kluci VK zaběhli velmi, ale velmi dobře, i když některým se dařilo o něco méně. Bohužel časy, ani výsledky neznám budou až zítra.

Také oficiální komentář podám až budu mít k dispozici kompletní výsledky VK. 

Klukům moc děkuji za účast, za to že mě poslouchají a že se nikdo nezranil na trati.

Ještě bych prosil všechny, co fotili nebo kamerovali, aby posílali na adresu jmelev@seznam.cz a nebo aby CD dali zítra Otíkovi na tréninku.

Zatím vše, těším se zase někdy.

Přemek